Trabzon Almanca Kursu Fiyatları

Trabzon almanca kursu, almanca dilini hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmenin harika bir yoludur. Almanca dil kursları sadece mükemmel bir gramer ve kelime bilgisi temeli sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin dil becerilerinde daha yetenekli olmalarını sağlarlar. Trabzon Almanca kursları faydaları arasında anadili Almanca olan kişilerle etkileşime girebilme, uzman eğitimine erişebilme, dil doğruluğunu ve telaffuzunu geliştirme ve dili kullanma konusunda güven kazanma yer alır. 

İçerik

Trabzon Almanca Kursu Fiyatları

Trabzon Almanca kursu fiyatları , gereken seviyeye bağlı olarak çeşitli fiyatlarda bulunabilir. Toplam fiyat, seviyenize özel alacağınız kur sayısı ile doğru orantılıdır. 1 kur başı fiyat ortalama 2500 TL’den başlar. Almanca’da A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kur bulunmaktadır.

Trabzon Almanca Dil Kursu Kur Seviyeleri

Trabzon Almanca kursu kur seviyeleri aşağıdaki gibidir:

  • A1 Almanca
  • A2 Almanca
  • B1 Almanca
  • B2 Almanca
  • C1 Almanca
  • C2 Almanca

Öncelikle online Almanca seviye tespit sınavına girerek şuanki seviyenizin hangi seviye olduğunu belirlemeniz gerekmektedir.

Online Almanca Kursu

Çağrı Dil Okulu Almanca Kursları olarak Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, online Almanca kurslarımız ile sizlere bir tık kadar yakınız. Alanında uzman native eğitmenlerimiz ve kaliteli eğitim materyallerimiz ile, online Almanca kursları ile Almanca dil eğitimini evinize, ofisinize hatta telefonunuza kadar getiriyoruz.

Online Almanca kurslarından faydalanmak için 0312 232 12 17 numaramızdan bizi arayabilir veya +90 552 279 90 96 numaramızdan whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Size özel indirimlerimiz olacağını lütfen unutmayınız.

En İyi Almanca Kursu Trabzon

Trabzon en iyi Almanca kursu, yoğun dil okullarından çevrimiçi derslere kadar her şekil ve boyutta olabilir. Bu, yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun bir kursu kolayca bulabileceğiniz anlamına gelir.  Genel olarak, dil kursları dil becerilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmenin mükemmel bir yoludur. 

Anadili Almanca olan eğitimciler, uzman eğitimi ve bolca pratik dahil olmak üzere doğru kaynaklarla, dil öğrenenler yeni dillerini kolaylıkla kullanmak için ihtiyaç duydukları güveni kazanabilirler. Öyleyse neden denemiyorsunuz? Kendinizi şaşırtabilirsiniz!

Almanca Konuşma Kursu Trabzon

Yıllardır almanca konuşma eğitimi veren, Türkçeyi de çok iyi bilen hocalarımızla Almanca Konuşma kursları devam etmektedir. Uzun yıllar boyu alınan eğitimlere karşın birçok kişi Almanca konuşmak konusunda zorlanıyor. Siz de anlıyorsunuz ama konuşamıyor musunuz? O zaman Trabzon almanca konuşma kursları tam sana göre.

Almanca konuşma kulüplerine katılarak Almanca konuşma dersleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlandırılmış Almanca Kursu Trabzon

Hızlandırılmış Almanca kursu veya diğer bir terimle yoğunlaştırılmış Almanca kursu, genel olarak eğitim müfredatının daha fazla saat ve daha yoğun içerikli daha kısa sürede bitirilmesidir. Örnek olarak okul zamanı haftasonu Almanca kursuna gidip haftada 2 gün 4’er saat toplamda haftada 8 saat derse girerek 20 haftada bitirdiğiniz kurs, yoğunlaştırılmış yaz kurslarında haftada 4 gün, günde 4 saat derse girerek 10 haftada yani yarısına yakın bir sürede sona erer. Ders sayısı ve gün artırılarak daha da yoğunlaştırılabilir hızlandırılabilir.

Trabzon Almanca Kursları Listesi

Aşağıdaki tablo milli eğitim bakanlığı sitesinden güncel alınmaktadır. Tablodaki tüm bilgiler milli eğitim bakanlığı websitesinden gelmektedir, adres, firma ismi ve firma telefonu bölümleri tamamen MEB’den sağlanmaktadır, site olarak bizim bir ilgimiz yoktur.

ili
ilcesi
kurumadi
kurumadresi
telefon
programlar
TRABZON
AKÇAABAT
ÖZEL AKÇAABAT META KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
DÜRBİNAR MAH. ARDIÇ SK. NO: 1 AKÇAABAT / TRABZON
4622285007
9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,İlahiyat Programlarını Destekleme Kursu,Anayasa Hukuku,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Türk Dili Kursu,
TRABZON
AKÇAABAT
ÖZEL AKÇAABAT PERSONEL GELİŞTİRME KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
SÖĞÜTLÜ MAH. SÖĞÜTLÜ CAMİİ SK. PEGEM AKADEMİ BLOK NO: 9 AKÇAABAT / TRABZON
4626668999
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Anayasa Hukuku,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,İlahiyat Programlarını Destekleme Kursu,
TRABZON
AKÇAABAT
ÖZEL TRABZON AKADEMİ YABANCI DİL VE KİŞİSEL GELİŞİM KURSU VE MESLEK EDİNDİRME VE MESLEKİ GELİŞİM KURSU
YILDIZLI MAH. MAVRA CAD. NO: 8 İÇ KAPI NO: 1 AKÇAABAT / TRABZON
5525998010
Arapça Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Çocuk Bakım Elemanı (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
TRABZON
AKÇAABAT
ÖZEL TRABZON DİL AKADEMİSİ YABANCI DİL KURSU
YILDIZLI MAH. KONAKALTI CAD. NO: 13D AKÇAABAT / TRABZON
4626664100
Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
TRABZON
AKÇAABAT
ÖZEL TRABZON UZMAN YABANCI DİL KURSU
DÜRBİNAR MAH. İNÖNÜ CAD. PULATHANE SİTESİ NO: 26 İÇ KAPI NO: 104 AKÇAABAT / TRABZON (DİĞER İÇ KAPILAR: 105-106-107)
4622600111
İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
TRABZON
BEŞİKDÜZÜ
ÖZEL BEŞİKDÜZÜ BÜYÜK ELMA YABANCI DİL KURSU
VARDALLI MAH. ATATÜRK BUL. NO: 74 İÇ KAPI NO: 1 BEŞİKDÜZÜ / TRABZON
5306889761
Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,
TRABZON
BEŞİKDÜZÜ
ÖZEL BEŞİKDÜZÜ DOĞRU CEVAP KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
CUMHURİYET MAH. HAYRAN SK. NO: 15A BEŞİKDÜZÜ / TRABZON
4628714066
KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
TRABZON
OF
ÖZEL KORKMAZ YABANCI DİL KURSU
SULAKLI MAH. CUMHURİYET CAD. KORKMAZ APT. BLOK NO: 64 İÇ KAPI NO: 1 OF / TRABZON
5056532654
İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
TRABZON
OF
ÖZEL ŞEN YABANCI DİL KURSU
CUMHURİYET MAH. CUMHURİYET CAD. AKAYDIN APT. SİTESİ NO: 25 İÇ KAPI NO: 1 OF / TRABZON
4627712425
9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL AKIN YABANCI DİL VE KAMU PERSONELİ SEÇME SINAVINA HAZIRLIK KURSU
KEMERKAYA MAH. BAHAR SK. KARDEŞLER IŞ HANI BLOK NO: 4 İÇ KAPI NO: 501 ORTAHİSAR / TRABZON (DİĞER İÇ KAPILAR: 502-503-504-505-506)
4628888080
B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL BİLİNÇALTI YABANCI DİL KURSU
2 NOLU BEŞİRLİ MAH. DEVLET SAHİL YOLU CAD. HAKKI DOĞU AP. SİTESİ A BLOK NO: 186 İÇ KAPI NO: 1 ORTAHİSAR / TRABZON
5424020061
İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL DÖRT İŞLEM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
KEMERKAYA MAH. KAHRAMANMARAŞ CAD. NO: 33 İÇ KAPI NO: 51 ORTAHİSAR / TRABZON
4623215268
Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL FARKLI BOYUT AKADEMİ YABANCI DİL VE KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
HIZIRBEY MAH. SİNANOĞLU SK. NO: 10A ORTAHİSAR / TRABZON
5070960161
Seyahat İngilizcesi Kursu,İngilizce Kurs Programı,Kongre Konferans Seminer ve Toplantı Organizasyonları,Üst Düzey Yönetici Asistanı Yetiştirme,İnsan Kaynakları Yönetimi Kursu,Reklamcılık Kurs Programı,İnsan Kaynakları Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Eğiticinin Eğitimi Kursu (45 saat süreli),İlahiyat Programlarını Destekleme Kursu,Arapça Kurs Programı,Seyahat Acenteleri ve Havayolları Bilgisayarlı Rezervasyon Sistemleri (CRS) Kurs Programı,Profesyonel Turist Rehberliği Sınavlarına Hazırlık Kurs Programı,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Üniversite Giriş Sınavı (Yös) Hazırlık Eğitimi (Temel Öğrenme Becerileri) Kurs Programı (Hayat Boyu Programı),
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL KOÇ AKADEMİ YABANCI DİL KURSU
KEMERKAYA MAH. HALKEVİ CAD. NO: 24 İÇ KAPI NO: 1 ORTAHİSAR / TRABZON
4623215262
9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL KUZEY YILDIZI KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
GAZİPAŞA MAH. ŞH.ONUR FİKRET DÜLGER CAD. ÖZEL KUZEY YILDIZI DIL EĞT MRKZ BLOK NO: 7 İÇ KAPI NO: 3- ORTAHİSAR / TRABZON (DİĞER İÇ KAPILAR: Yok)
4623265770
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Türk Dili Kursu,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL MARATON KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
KEMERKAYA MAH. KUNDURACILAR CAD. TÜRK İŞHANI SİTESİ NO: 66 İÇ KAPI NO: 67 ORTAHİSAR / TRABZON
4623219796
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL ORTAHİSAR ÇÖZÜM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
KEMERKAYA MAH. HALKEVİ CAD. NO: 4 İÇ KAPI NO: 1 ORTAHİSAR / TRABZON (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3-4)
4623268889
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Diksiyon (Etkili Konuşma) Kursu Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL ORTAHİSAR NİL YABANCI DİL KURSU
GAZİPAŞA MAH. ZEYTİN SK. NO: 14A ORTAHİSAR / TRABZON
4623222991
İngilizce Kurs Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL ORTAHİSAR PERSONEL GELİŞTİRME KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
GAZİPAŞA MAH. ZEYTİN SK. NO: 8 İÇ KAPI NO: 1 ORTAHİSAR / TRABZON
4623216165
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL ORTAHİSAR TEK OL YABANCI DİL KURSU
KALKINMA MAH. 114 NOLU SK. KALKINMA SİTESİ - BLOK NO: 9 İÇ KAPI NO: 1 ORTAHİSAR / TRABZON (DİĞER İÇ KAPILAR: 2-3)
4623255535
İngilizce Kurs Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL SAĞLAM YABANCI DİL(İNGİLİZCE) KURSU
CUMHURİYET MAH. HÜSAMOĞLU SK. NO: 5 İÇ KAPI NO: 1 ORTAHİSAR / TRABZON
4628000008
Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL TRABZON AMERİCAN LİFE YABANCI DİL KURSU
ÇARŞI MAH. CUMHURİYET CAD. KULACOGLU APT BLOK NO: 16 İÇ KAPI NO: 11 ORTAHİSAR / TRABZON (DİĞER İÇ KAPILAR: 12)
4623283434
Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL TRABZON AMERİKAN KÜLTÜR DERNEĞİ YABANCI DİL KURSU
GAZİPAŞA MAH. YAVUZHAN SK. NO: 9 İÇ KAPI NO: 1 ORTAHİSAR / TRABZON
4623262528
Almanca Kurs,İngilizce Kurs Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL TRABZON ÇİZGİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
KEMERKAYA MAH. YERLİCE SK. NO: 5 İÇ KAPI NO: 1 ORTAHİSAR / TRABZON
4625000444
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL TRABZON DOĞRU HEDEF KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
KEMERKAYA MAH. SULTAN SK. NO: 7 ORTAHİSAR / TRABZON
4622220777
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Türk Dili Kursu,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL TRABZON KARADENİZ TAYFA KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
GAZİPAŞA MAH. ZEYTİN SK. NO: 8 İÇ KAPI NO: 2 ORTAHİSAR / TRABZON
5551889282
Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,İlahiyat Programlarını Destekleme Kursu,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL TRABZON MODA DİL AKADEMİSİ YABANCI DİL KURSU
KEMERKAYA MAH. UZUN SK. OFLUOĞLU APT BLOK NO: 18 İÇ KAPI NO: 21 ORTAHİSAR / TRABZON
4623232363
Almanca Kurs,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,Rusça Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL TRABZON PERGEL KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
KEMERKAYA MAH. UZUN SK. NO: 58 İÇ KAPI NO: 21 ORTAHİSAR / TRABZON (DİĞER İÇ KAPILAR: 31)
4622244344
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Matematik Kurs Programı,Türk Dili Kursu,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL TRABZON TEK OL YABANCI DİL KURSU
KEMERKAYA MAH. ÇARŞI SK. NO: 1 İÇ KAPI NO: 2 ORTAHİSAR / TRABZON
4623217475
Fransızca Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Almanca Kurs,İngilizce Kurs Programı,Rusça Kursu,Arapça Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL TRABZON YAŞAM YABANCI DİL KURSU
KEMERKAYA MAH. UZUN SK. NO: 58B ORTAHİSAR / TRABZON
4624101000
Almanca Kurs,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL TRABZON YENİ NESİL KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
KEMERKAYA MAH. KAHRAMANMARAŞ CAD. NO: 27 İÇ KAPI NO: 2 ORTAHİSAR / TRABZON (DİĞER İÇ KAPILAR: 3)
4623242020
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),Türk Dili Kursu,Yabancılar İçin Türkçe Seviye A1 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye A2 (Hayat Boyu Programı),Yabancılar İçin Türkçe Seviye B1 (Hayat Boyu Programı),
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL ÜSTÜN BAŞARI KİŞİSEL GELİŞİM VE MESLEK EDİNDİRME VE MESLEKİ GELİŞİM KURSU
ÇARŞI MAH. KAHRAMANMARAŞ CAD. YILDIRIMLAR IŞ HANI BLOK NO: 39 İÇ KAPI NO: 41 ORTAHİSAR / TRABZON (DİĞER İÇ KAPILAR: 42-43-44-45-46-47)
4623217575
Üretim Odaklı Bilgi İletişim Teknolojisi Eğitimleri 7-8 Yaş Grubu Kursu,Üretim Odaklı Bilgi İletişim Teknolojisi Eğitimleri 13-16 Yaş Grubu Kursu,Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Üretim Odaklı Bilgi İletişim Teknolojisi Eğitimleri 9-12 Yaş Grubu Kursu,Matematik Kursu Programı (Açık Öğretim),İngilizce Kurs Programı,Türk Dili Kursu,Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,
TRABZON
ORTAHİSAR
ÖZEL YENİDOĞAN KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
KEMERKAYA MAH. GAZİPAŞA CAD. ERDEMLI APT BLOK NO: 11 İÇ KAPI NO: 6 ORTAHİSAR / TRABZON
5324155207
Matematik Kurs Programı,Türk Dili Kursu,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,İngilizce Kurs Programı,

Sıkça Sorulan Sorular:

Almanca Kursu 1 Kur Kaç TL?
Genel olarak Almanca başlangıç seviyesi 1 Kur fiyatı 2500 TL’den başlamaktadır.
1 saat Almanca özel ders ücreti ne kadar?
1 saat Almanca özel ders ücreti online veya birebir eğitim ve native veya türkçe eğitmen ile eğitimde farketmektedir. Genel olarak saatlik 350 TL’den başlar 1500 TL’ye kadar çıkar.
Puanla post

Yorum Yap