Tokat Almanca Kursu Fiyatları

Tokat almanca kursu, almanca dilini hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmenin harika bir yoludur. Almanca dil kursları sadece mükemmel bir gramer ve kelime bilgisi temeli sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin dil becerilerinde daha yetenekli olmalarını sağlarlar. Tokat Almanca kursları faydaları arasında anadili Almanca olan kişilerle etkileşime girebilme, uzman eğitimine erişebilme, dil doğruluğunu ve telaffuzunu geliştirme ve dili kullanma konusunda güven kazanma yer alır. 

İçerik

Tokat Almanca Kursu Fiyatları

Tokat Almanca kursu fiyatları , gereken seviyeye bağlı olarak çeşitli fiyatlarda bulunabilir. Toplam fiyat, seviyenize özel alacağınız kur sayısı ile doğru orantılıdır. 1 kur başı fiyat ortalama 2500 TL’den başlar. Almanca’da A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kur bulunmaktadır.

Tokat Almanca Dil Kursu Kur Seviyeleri

Tokat Almanca kursu kur seviyeleri aşağıdaki gibidir:

  • A1 Almanca
  • A2 Almanca
  • B1 Almanca
  • B2 Almanca
  • C1 Almanca
  • C2 Almanca

Öncelikle online Almanca seviye tespit sınavına girerek şuanki seviyenizin hangi seviye olduğunu belirlemeniz gerekmektedir.

Online Almanca Kursu

Çağrı Dil Okulu Almanca Kursları olarak Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, online Almanca kurslarımız ile sizlere bir tık kadar yakınız. Alanında uzman native eğitmenlerimiz ve kaliteli eğitim materyallerimiz ile, online Almanca kursları ile Almanca dil eğitimini evinize, ofisinize hatta telefonunuza kadar getiriyoruz.

Online Almanca kurslarından faydalanmak için 0312 232 12 17 numaramızdan bizi arayabilir veya +90 552 279 90 96 numaramızdan whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Size özel indirimlerimiz olacağını lütfen unutmayınız.

En İyi Almanca Kursu Tokat

Tokat en iyi Almanca kursu, yoğun dil okullarından çevrimiçi derslere kadar her şekil ve boyutta olabilir. Bu, yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun bir kursu kolayca bulabileceğiniz anlamına gelir.  Genel olarak, dil kursları dil becerilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmenin mükemmel bir yoludur. 

Anadili Almanca olan eğitimciler, uzman eğitimi ve bolca pratik dahil olmak üzere doğru kaynaklarla, dil öğrenenler yeni dillerini kolaylıkla kullanmak için ihtiyaç duydukları güveni kazanabilirler. Öyleyse neden denemiyorsunuz? Kendinizi şaşırtabilirsiniz!

Almanca Konuşma Kursu Tokat

Yıllardır almanca konuşma eğitimi veren, Türkçeyi de çok iyi bilen hocalarımızla Almanca Konuşma kursları devam etmektedir. Uzun yıllar boyu alınan eğitimlere karşın birçok kişi Almanca konuşmak konusunda zorlanıyor. Siz de anlıyorsunuz ama konuşamıyor musunuz? O zaman Tokat almanca konuşma kursları tam sana göre.

Almanca konuşma kulüplerine katılarak Almanca konuşma dersleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlandırılmış Almanca Kursu Tokat

Hızlandırılmış Almanca kursu veya diğer bir terimle yoğunlaştırılmış Almanca kursu, genel olarak eğitim müfredatının daha fazla saat ve daha yoğun içerikli daha kısa sürede bitirilmesidir. Örnek olarak okul zamanı haftasonu Almanca kursuna gidip haftada 2 gün 4’er saat toplamda haftada 8 saat derse girerek 20 haftada bitirdiğiniz kurs, yoğunlaştırılmış yaz kurslarında haftada 4 gün, günde 4 saat derse girerek 10 haftada yani yarısına yakın bir sürede sona erer. Ders sayısı ve gün artırılarak daha da yoğunlaştırılabilir hızlandırılabilir.

Tokat Almanca Kursları Listesi

Aşağıdaki tablo milli eğitim bakanlığı sitesinden güncel alınmaktadır. Tablodaki tüm bilgiler milli eğitim bakanlığı websitesinden gelmektedir, adres, firma ismi ve firma telefonu bölümleri tamamen MEB’den sağlanmaktadır, site olarak bizim bir ilgimiz yoktur.

ili
ilcesi
kurumadi
kurumadresi
telefon
programlar
TOKAT
MERKEZ
ÖZEL ALTIN YABANCI DİL KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
YEŞİLIRMAK MAH. BOSNA 2 SK. NO: 14 İÇ KAPI NO: 5 MERKEZ / TOKAT
5053777628
Çince Dil Öğretimi Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Rusça Kursu,İngilizce Kurs Programı,
TOKAT
MERKEZ
ÖZEL AYIŞIĞI YABANCI DİL KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
YEŞİLIRMAK MAH. BOSNA 2 SK. NO: 2 İÇ KAPI NO: 11 MERKEZ / TOKAT
3562286660
İngilizce Kurs Programı,
TOKAT
MERKEZ
ÖZEL DİNAMİK KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
ESENTEPE MAH. ORHAN GAZİ BUL. A BLOK NO: 94A İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / TOKAT
5338128395
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
TOKAT
MERKEZ
ÖZEL TOKAT AMERİKAN KÜLTÜR YABANCI DİL KURSU
YEŞİLIRMAK MAH. GAZİ OSMAN PAŞA 10 SK. NO: 8 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / TOKAT
3562131589
Almanca Kurs,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,İngilizce Kurs Programı,
TOKAT
MERKEZ
ÖZEL TOKAT AYÇİÇEĞİ KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
KARŞIYAKA MAH. ŞEHİT TÜMGENERAL AYDOĞAN AYDIN PAŞA BUL. B BLOK NO: 48B İÇ KAPI NO: 13 MERKEZ / TOKAT (DİĞER İÇ KAPILAR: 14)
3562280005
Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,Mega Hızlı Okuma Kursu,Zeka Oyunları Kursu,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
TOKAT
MERKEZ
ÖZEL TOKAT İLGİ YABANCI DİL KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
ALTIYÜZEVLER MAH. İMAMLIK BUL. NO: 4 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / TOKAT
5422150993
İngilizce Kurs Programı,
TOKAT
NİKSAR
ÖZEL NİKSAR AMERİCAN LİFE YABANCI DİL KURSU
BAĞLAR MAH. TERMİNAL MEY. NO: 5 İÇ KAPI NO: 1 NİKSAR / TOKAT
5432118782
İngilizce Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
TOKAT
TURHAL
ÖZEL TURHAL NOKTA KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
CUMHURİYET MAH. SUSAM SK. BELİNAY BLOK NO: 9A TURHAL / TOKAT
5412736617
Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
TOKAT
TURHAL
ÖZEL TURHAL VİZYON KİŞİSELGELİŞİM KURSU
MİMAR SİNAN MAH. ŞEHİT SEMİH BALABAN CAD. PEHLİVAN MEHMET SİTESİ NO: 49A TURHAL / TOKAT
5452541565
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
TOKAT
TURHAL
ÖZEL TURHAL YENİ VİZYON KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
CELAL MAH. CUMHURİYET CAD. NO: 90 İÇ KAPI NO: 402 TURHAL / TOKAT
5452541565
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
TOKAT
ZİLE
ÖZEL ZİLE VİZYON KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
YUNUSEMRE MAH. DİNÇERLER CAD. ÖZEL ZİLE BİLİM ÖĞRETİM KURSU BLOK NO: 89 C- İÇ KAPI NO: - ZİLE / TOKAT
5452541565
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,

Sıkça Sorulan Sorular:

Almanca Kursu 1 Kur Kaç TL?
Genel olarak Almanca başlangıç seviyesi 1 Kur fiyatı 2500 TL’den başlamaktadır.
1 saat Almanca özel ders ücreti ne kadar?
1 saat Almanca özel ders ücreti online veya birebir eğitim ve native veya türkçe eğitmen ile eğitimde farketmektedir. Genel olarak saatlik 350 TL’den başlar 1500 TL’ye kadar çıkar.
Puanla post

Yorum Yap