Rize İngilizce Kursu Fiyatları

Rize ingilizce kursu, ingilizce dilini hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmenin harika bir yoludur. İngilizce dil kursları sadece mükemmel bir gramer ve kelime bilgisi temeli sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin dil becerilerinde daha güvenli olmalarını sağlarlar. Rize ingilizce kursları faydaları arasında anadili İngilizce olan kişilerle etkileşime girebilme, uzman eğitimine erişebilme, dil doğruluğunu ve telaffuzunu geliştirme ve dili kullanma konusunda güven kazanma yer alır. 

İçerik

Rize İngilizce Kursu Fiyatları

Rize ingilizce kursu fiyatları , gereken seviyeye bağlı olarak çeşitli fiyatlarda bulunabilir. Toplam fiyat, seviyenize özel alacağınız kur sayısı ile doğru orantılıdır. 1 kur başı fiyat ortalama 1500 TL’den başlar. İngilizce’de A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kur bulunmaktadır.

Rize İngilizce Dil Kursu Kur Seviyeleri

Rize ingilizce kursu kur seviyeleri aşağıdaki gibidir:

  • A1 İngilizce
  • A2 İngilizce
  • B1 İngilizce
  • B2 İngilizce
  • C1 İngilizce
  • C2 İngilizce

Öncelikle online ingilizce seviye tespit sınavına girerek şuanki seviyenizin hangi seviye olduğunu belirlemeniz gerekmektedir.

Online İngilizce Kursu

Çağrı Dil Okulu İngilizce Kursları olarak Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, online ingilizce kurslarımız ile sizlere bir tık kadar yakınız. Alanında uzman native eğitmenlerimiz ve kaliteli eğitim materyallerimiz ile, online ingilizce kursları ile ingilizce dil eğitimini evinize, ofisinize hatta telefonunuza kadar getiriyoruz.

Online ingilizce kurslarından faydalanmak için 0312 232 12 17 numaramızdan bizi arayabilir veya +90 552 279 90 96 numaramızdan whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Size özel indirimlerimiz olacağını lütfen unutmayınız.

En İyi İngilizce Kursu Rize

Rize en iyi ingilizce kursu, yoğun dil okullarından çevrimiçi derslere kadar her şekil ve boyutta olabilir. Bu, yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun bir kursu kolayca bulabileceğiniz anlamına gelir.  Genel olarak, dil kursları dil becerilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmenin mükemmel bir yoludur. 

Anadili İngilizce olan kişiler, uzman eğitimi ve bolca pratik dahil olmak üzere doğru kaynaklarla, dil öğrenenler yeni dillerini kolaylıkla kullanmak için ihtiyaç duydukları güveni kazanabilirler. Öyleyse neden denemiyorsunuz? Kendinizi şaşırtabilirsiniz!

İngilizce Konuşma Kursu Rize

Yıllardır İngilizce konuşma eğitimi veren, Türkçeyi de çok iyi bilen hocalarımızla İngilizce Konuşma kursları devam etmektedir. Uzun yıllar boyu alınan eğitimlere karşın birçok kişi İngilizce konuşmak konusunda zorlanıyor. Siz de anlıyorsunuz ama konuşamıyor musunuz? O zaman şehir ingilizce konuşma kursları tam sana göre.

İngilizce konuşma kulüplerine katılarak ingilizce konuşma dersleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlandırılmış ingilizce kursu Rize

Hızlandırılmış ingilizce kursu veya diğer bir terimle yoğunlaştırılmış ingilizce kursu, genel olarak eğitim müfredatının daha fazla saat ve daha yoğun içerikli daha kısa sürede bitirilmesidir. Örnek olarak okul zamanı haftasonu ingilizce kursuna gidip haftada 2 gün 4’er saat toplamda haftada 8 saat derse girerek 20 haftada bitirdiğiniz kurs, yoğunlaştırılmış yaz kurslarında haftada 4 gün, günde 4 saat derse girerek 10 haftada yani yarısına yakın bir sürede sona erer. Ders sayısı ve gün artırılarak daha da yoğunlaştırılabilir hızlandırılabilir.

Rize İngilizce Kursları Listesi

Aşağıdaki tablo milli eğitim bakanlığı sitesinden güncel alınmaktadır. Tablodaki tüm bilgiler milli eğitim bakanlığı websitesinden gelmektedir, adres, firma ismi ve firma telefonu bölümleri tamamen MEB’den sağlanmaktadır, site olarak bizim bir ilgimiz yoktur.

ili
ilcesi
kurumadi
kurumadresi
telefon
programlar
RİZE
ARDEŞEN
ÖZEL KARAYALÇIN KİŞİSEL GELİŞİM VE YABANCI DİL KURSU
FIRTINA MAH. ŞEHİT MUHAMMET ŞEREMET CAD. NO: 131 ARDEŞEN / RİZE
5467156374
İngilizce Kurs Programı,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
RİZE
FINDIKLI
ÖZEL FINDIKLI DEHA KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
MERKEZ MAH. 11 MART CAD. NO: 3 İÇ KAPI NO: 4 FINDIKLI / RİZE
5436436328
Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
RİZE
FINDIKLI
ÖZEL LİDER KİŞİSEL GELİŞİM VE YABANCI DİL KURSU
MERKEZ MAH. 11 MART CAD. NO: 3 İÇ KAPI NO: 1 FINDIKLI / RİZE
4645112552
Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
RİZE
MERKEZ
ÖZEL KUZEM EĞİTİM KURUMLARI KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
ÇARŞI MAH. HACI EŞREF CAD. NO: 54 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / RİZE
5312227775
7-9 Yaş Grubu Bilgisayar Programlama ve Robotik Kodlama Eğitimi Kurs Programı,9-11 Yaş Grubu Bilgisayar Programlama ve Robotik Kodlama Eğitimi Kurs Programı,Zeka Oyunları Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Anlayarak Hızlı Okuma Kurs Programı,7-10 Yaş Grubu Yaratıcı Drama Kurs Programı,11-14 Yaş Grubu Yaratıcı Drama Kurs Programı,
RİZE
MERKEZ
ÖZEL ÖZGÜR SANAT GÜZEL SANATLAR KURSU
GÜLBAHAR MAH. SARMAŞIK SK. KÜÇÜK HACİ APT SİTESİ NO: 7B MERKEZ / RİZE
4642177757
Çoksesli Çocuk Korosu Kursu,Müzik Teknolojisi/Tonmaysterlik Kursu,Satranç Kursu Programı,Resim Kurs Programı,Viyalo Kurs Programı,Klarnet Kurs Programı,Ud Kursu Programı,Kanun Kursu Programı,Üretim Odaklı Bilgi İletişim Teknolojisi Eğitimleri 13-16 Yaş Grubu Kursu,Üretim Odaklı Bilgi İletişim Teknolojisi Eğitimleri 9-12 Yaş Grubu Kursu,Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,Modern Dans Kursu Programı,Üretim Odaklı Bilgi İletişim Teknolojisi Eğitimleri 7-8 Yaş Grubu Kursu,Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,Piyano Kurs Programı,Gitar Kursu,Keman Kursu,Bateri Kursu,Solfej - Şarkı Söyleme Kursu,Bağlama Kurs Programı,Yan Flüt Kursu Programı,Bale Hazırlık Seviye Kurs Programı,Seviyeli Bale Temel Eğitimi Kurs Programı,
RİZE
MERKEZ
ÖZEL RİZE KARADENİZ YABANCI DİL KURSU
YENİKÖY MAH. TEVFİK İLERİ CAD. NO: 22 İÇ KAPI NO: 301 MERKEZ / RİZE
5075975857
Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,
RİZE
MERKEZ
ÖZEL RİZE YEDİİKLİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
EMİNETTİN MAH. MENDERES BUL. BAYRAKTAR İŞ HANİ SİTESİ NO: 178 İÇ KAPI NO: 501 MERKEZ / RİZE
4642120453
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Yabancı Dil Bilgisi Seviye Tespit Sınavına (YDS) Hazırlık Kurs Programı,
RİZE
MERKEZ
ÖZEL TEK OL RİZE YABANCI DİL KURSU
ÇARŞI MAH. ANAFARTALAR CAD. MEGA-ANADOLU İŞHANI BLOK NO: 9 İÇ KAPI NO: 401 MERKEZ / RİZE
4642120822
Fransızca Kursu,Almanca Kurs,Rusça Kursu,İngilizce Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,

Sıkça Sorulan Sorular:

İngilizce 1 Kur Kaç TL?
Genel olarak İngilizce başlangıç seviyesi 1 Kur fiyatı 1500 TL’den başlamaktadır.

1 saat ingilizce özel ders ücreti ne kadar?
1 saat ingilizce özel ders ücreti online veya birebir eğitim ve native veya türkçe eğitmen ile eğitimde farketmektedir. Genel olarak saatlik 150 TL’den başlar 500 TL’ye kadar çıkar.
5/5 - (6 votes)

Yorum Yap