Batman İngilizce Kursu Fiyatları

Batman ingilizce kursu, ingilizce dilini hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmenin harika bir yoludur. İngilizce dil kursları sadece mükemmel bir gramer ve kelime bilgisi temeli sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin dil becerilerinde daha güvenli olmalarını sağlarlar. Batman ingilizce kursları faydaları arasında anadili İngilizce olan kişilerle etkileşime girebilme, uzman eğitimine erişebilme, dil doğruluğunu ve telaffuzunu geliştirme ve dili kullanma konusunda güven kazanma yer alır. 

İçerik

Batman İngilizce Kursu Fiyatları

Batman ingilizce kursu fiyatları , gereken seviyeye bağlı olarak çeşitli fiyatlarda bulunabilir. Toplam fiyat, seviyenize özel alacağınız kur sayısı ile doğru orantılıdır. 1 kur başı fiyat ortalama 1500 TL’den başlar. İngilizce’de A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kur bulunmaktadır.

Batman İngilizce Dil Kursu Kur Seviyeleri

Batman ingilizce kursu kur seviyeleri aşağıdaki gibidir:

  • A1 İngilizce
  • A2 İngilizce
  • B1 İngilizce
  • B2 İngilizce
  • C1 İngilizce
  • C2 İngilizce

Öncelikle online ingilizce seviye tespit sınavına girerek şuanki seviyenizin hangi seviye olduğunu belirlemeniz gerekmektedir.

Online İngilizce Kursu

Çağrı Dil Okulu İngilizce Kursları olarak Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, online ingilizce kurslarımız ile sizlere bir tık kadar yakınız. Alanında uzman native eğitmenlerimiz ve kaliteli eğitim materyallerimiz ile, online ingilizce kursları ile ingilizce dil eğitimini evinize, ofisinize hatta telefonunuza kadar getiriyoruz.

Online ingilizce kurslarından faydalanmak için 0312 232 12 17 numaramızdan bizi arayabilir veya +90 552 279 90 96 numaramızdan whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Size özel indirimlerimiz olacağını lütfen unutmayınız.

En İyi İngilizce Kursu Batman

Batman en iyi ingilizce kursu, yoğun dil okullarından çevrimiçi derslere kadar her şekil ve boyutta olabilir. Bu, yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun bir kursu kolayca bulabileceğiniz anlamına gelir.  Genel olarak, dil kursları dil becerilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmenin mükemmel bir yoludur. 

Anadili İngilizce olan kişiler, uzman eğitimi ve bolca pratik dahil olmak üzere doğru kaynaklarla, dil öğrenenler yeni dillerini kolaylıkla kullanmak için ihtiyaç duydukları güveni kazanabilirler. Öyleyse neden denemiyorsunuz? Kendinizi şaşırtabilirsiniz!

İngilizce Konuşma Kursu Batman

Yıllardır İngilizce konuşma eğitimi veren, Türkçeyi de çok iyi bilen hocalarımızla İngilizce Konuşma kursları devam etmektedir. Uzun yıllar boyu alınan eğitimlere karşın birçok kişi İngilizce konuşmak konusunda zorlanıyor. Siz de anlıyorsunuz ama konuşamıyor musunuz? O zaman şehir ingilizce konuşma kursları tam sana göre.

İngilizce konuşma kulüplerine katılarak ingilizce konuşma dersleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlandırılmış ingilizce kursu Batman

Hızlandırılmış ingilizce kursu veya diğer bir terimle yoğunlaştırılmış ingilizce kursu, genel olarak eğitim müfredatının daha fazla saat ve daha yoğun içerikli daha kısa sürede bitirilmesidir. Örnek olarak okul zamanı haftasonu ingilizce kursuna gidip haftada 2 gün 4’er saat toplamda haftada 8 saat derse girerek 20 haftada bitirdiğiniz kurs, yoğunlaştırılmış yaz kurslarında haftada 4 gün, günde 4 saat derse girerek 10 haftada yani yarısına yakın bir sürede sona erer. Ders sayısı ve gün artırılarak daha da yoğunlaştırılabilir hızlandırılabilir.

Batman İngilizce Kursları Listesi

Aşağıdaki tablo milli eğitim bakanlığı sitesinden güncel alınmaktadır. Tablodaki tüm bilgiler milli eğitim bakanlığı websitesinden gelmektedir, adres, firma ismi ve firma telefonu bölümleri tamamen MEB’den sağlanmaktadır, site olarak bizim bir ilgimiz yoktur.

ili
ilcesi
kurumadi
kurumadresi
telefon
programlar
BATMAN
MERKEZ
ÖZEL BATMAN BİLGİN KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
GAP MAH. 2511 SK. ÖZELBATMAN ORTADOĞU PETROL ANADOLU LİSESİ BLOK NO: 10 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / BATMAN
5454144644
İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
BATMAN
MERKEZ
ÖZEL BATMAN BİLİŞİM ENFORMASYON MUHASEBE ANALİZ REHBERLİK KARİYER VE DİL KASABASI YABANCI DİL KURSU
GAP MAH. 2506 SK. NO: 23 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / BATMAN
5538898383
Bilgisayar Kursu,Bilgisayarla Muhasebe Kurs,Almanca Kurs,Rusça Kursu,İtalyanca Kurs Programı,İthalat - İhracat Uygulama Elemanı Yetiştirme Kursu Programı,Kongre Konferans Seminer ve Toplantı Organizasyonları,Fransızca Kursu,İngilizce Kurs Programı,
BATMAN
MERKEZ
ÖZEL BATMAN DEMİRHAN YABANCI DİL KURSU
BAHÇELİEVLER MAH. 1602 SK. GÜNER APT. SİTESİ NO: 9 İÇ KAPI NO: 6 MERKEZ / BATMAN
5414992172
İngilizce,
BATMAN
MERKEZ
ÖZEL BATMAN KÜLTÜR KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
GÜLTEPE MAH. EFLATUN CAD. ESF CENTIR BLOK NO: 20 İÇ KAPI NO: 12 MERKEZ / BATMAN
5055881723
KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,İngilizce,
BATMAN
MERKEZ
ÖZEL BATMAN LACİVERT KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
GAP MAH. 2502 SK. NO: 2/1 MERKEZ / BATMAN
5422099435
İngilizce Kurs Programı,
BATMAN
MERKEZ
ÖZEL BATMAN MATH İNTEGRAL KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
GAP MAH. AV.SEDAT ÖZEVİN CAD. MAVA KENT A BLOK NO: 27AA MERKEZ / BATMAN
5523803072
A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
BATMAN
MERKEZ
ÖZEL BATMAN POZİTİF BİLGİ YABANCI DİL KURSU
BAHÇELİEVLER MAH. 1642 SK. SAFRON PLAZA C BLOK NO: 2A/4 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / BATMAN
5427951782
İngilizce Kurs Programı,
BATMAN
MERKEZ
ÖZEL BİLGİ AĞACI KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
GÜLTEPE MAH. 4390 SK. ALTUNAY ASTORYA SİTESİ C BLOK NO: 6CC MERKEZ / BATMAN
5531604005
İngilizce,İngilizce Kurs Programı,
BATMAN
MERKEZ
ÖZEL FİNAL KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
GÜLTEPE MAH. BEŞİKÇİ CAD. AHMET OKAN BLOK NO: 4 MERKEZ / BATMAN
5055823947
İngilizce,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,9-15 Yaş Grubu İngilizce Kursu Programı,
BATMAN
MERKEZ
ÖZEL PLAN NET YABANCI DİL KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
KÜLTÜR MAH. 2607 SK. NO: 25 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / BATMAN
5415304771
İngilizce Kurs Programı,
BATMAN
MERKEZ
ÖZEL PUSULA YÖN KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
GAP MAH. KAFELER SK. HELIN SITES I A BLOK NO: 281/1 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / BATMAN
5303467133
Çocuklar İçin İngilizce Erken Dil Öğretimi Kursu,

Sıkça Sorulan Sorular:

İngilizce 1 Kur Kaç TL?
Genel olarak İngilizce başlangıç seviyesi 1 Kur fiyatı 1500 TL’den başlamaktadır.

1 saat ingilizce özel ders ücreti ne kadar?
1 saat ingilizce özel ders ücreti online veya birebir eğitim ve native veya türkçe eğitmen ile eğitimde farketmektedir. Genel olarak saatlik 150 TL’den başlar 500 TL’ye kadar çıkar.
5/5 - (4 votes)

Yorum Yap