Artvin İngilizce Kursu Fiyatları

Artvin ingilizce kursu, ingilizce dilini hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmenin harika bir yoludur. İngilizce dil kursları sadece mükemmel bir gramer ve kelime bilgisi temeli sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin dil becerilerinde daha güvenli olmalarını sağlarlar. Artvin ingilizce kursları faydaları arasında anadili İngilizce olan kişilerle etkileşime girebilme, uzman eğitimine erişebilme, dil doğruluğunu ve telaffuzunu geliştirme ve dili kullanma konusunda güven kazanma yer alır. 

İçerik

Artvin İngilizce Kursu Fiyatları

Artvin ingilizce kursu fiyatları , gereken seviyeye bağlı olarak çeşitli fiyatlarda bulunabilir. Toplam fiyat, seviyenize özel alacağınız kur sayısı ile doğru orantılıdır. 1 kur başı fiyat ortalama 1500 TL’den başlar. İngilizce’de A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kur bulunmaktadır.

Artvin İngilizce Dil Kursu Kur Seviyeleri

Artvin ingilizce kursu kur seviyeleri aşağıdaki gibidir:

  • A1 İngilizce
  • A2 İngilizce
  • B1 İngilizce
  • B2 İngilizce
  • C1 İngilizce
  • C2 İngilizce

Öncelikle online ingilizce seviye tespit sınavına girerek şuanki seviyenizin hangi seviye olduğunu belirlemeniz gerekmektedir.

Online İngilizce Kursu

Çağrı Dil Okulu İngilizce Kursları olarak Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, online ingilizce kurslarımız ile sizlere bir tık kadar yakınız. Alanında uzman native eğitmenlerimiz ve kaliteli eğitim materyallerimiz ile, online ingilizce kursları ile ingilizce dil eğitimini evinize, ofisinize hatta telefonunuza kadar getiriyoruz.

Online ingilizce kurslarından faydalanmak için 0312 232 12 17 numaramızdan bizi arayabilir veya +90 552 279 90 96 numaramızdan whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Size özel indirimlerimiz olacağını lütfen unutmayınız.

En İyi İngilizce Kursu Artvin

Artvin en iyi ingilizce kursu, yoğun dil okullarından çevrimiçi derslere kadar her şekil ve boyutta olabilir. Bu, yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun bir kursu kolayca bulabileceğiniz anlamına gelir.  Genel olarak, dil kursları dil becerilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmenin mükemmel bir yoludur. 

Anadili İngilizce olan kişiler, uzman eğitimi ve bolca pratik dahil olmak üzere doğru kaynaklarla, dil öğrenenler yeni dillerini kolaylıkla kullanmak için ihtiyaç duydukları güveni kazanabilirler. Öyleyse neden denemiyorsunuz? Kendinizi şaşırtabilirsiniz!

İngilizce Konuşma Kursu Artvin

Yıllardır İngilizce konuşma eğitimi veren, Türkçeyi de çok iyi bilen hocalarımızla İngilizce Konuşma kursları devam etmektedir. Uzun yıllar boyu alınan eğitimlere karşın birçok kişi İngilizce konuşmak konusunda zorlanıyor. Siz de anlıyorsunuz ama konuşamıyor musunuz? O zaman şehir ingilizce konuşma kursları tam sana göre.

İngilizce konuşma kulüplerine katılarak ingilizce konuşma dersleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlandırılmış ingilizce kursu Artvin

Hızlandırılmış ingilizce kursu veya diğer bir terimle yoğunlaştırılmış ingilizce kursu, genel olarak eğitim müfredatının daha fazla saat ve daha yoğun içerikli daha kısa sürede bitirilmesidir. Örnek olarak okul zamanı haftasonu ingilizce kursuna gidip haftada 2 gün 4’er saat toplamda haftada 8 saat derse girerek 20 haftada bitirdiğiniz kurs, yoğunlaştırılmış yaz kurslarında haftada 4 gün, günde 4 saat derse girerek 10 haftada yani yarısına yakın bir sürede sona erer. Ders sayısı ve gün artırılarak daha da yoğunlaştırılabilir hızlandırılabilir.

Artvin İngilizce Kursları Listesi

Aşağıdaki tablo milli eğitim bakanlığı sitesinden güncel alınmaktadır. Tablodaki tüm bilgiler milli eğitim bakanlığı websitesinden gelmektedir, adres, firma ismi ve firma telefonu bölümleri tamamen MEB’den sağlanmaktadır, site olarak bizim bir ilgimiz yoktur.

ili
ilcesi
kurumadi
kurumadresi
telefon
programlar
ARTVİN
ARHAVİ
ÖZEL ARHAVİ BİLGİ EĞİTİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
MUSAZADE MAH. MUSA ULUTAŞ CAD. ÖZKAZANÇ A BLOK NO: 19AA ARHAVİ / ARTVİN
4663125002
Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Matematik Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Türk Dili Kursu,İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ARTVİN
HOPA
ÖZEL HOPA MAVİ GEZEGEN KİŞİSEL GELİŞİM VE DİL KURSU
MERKEZ KULEDİBİ MAH. TURGAY CİNER CAD. YAŞAR KORZAY İŞ MERKEZİ BLOK NO: 56 İÇ KAPI NO: 4 HOPA / ARTVİN (DİĞER İÇ KAPILAR: 5)
5066519860
KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,Zeka Oyunları Kursu,Rusça Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
HOPA
ÖZEL İLK İZ KİŞİSEL GELİŞİM VE DİL KURSU
SUNDURA MAH. 20. SK. AKKAYA İNŞAAT SİTESİ ATMACA APT BLOK NO: 7A HOPA / ARTVİN
5321783342
İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
HOPA
ÖZEL MAVİ GEZEGEN KİŞİSEL GELİŞİM VE DİL KURSU
SUNDURA MAH. 14 MART CAD. NO: 73/2 İÇ KAPI NO: Z1 HOPA / ARTVİN
5066519860
Zeka Oyunları Kursu,Rusça Kursu,7-10 Yaş Grubu Yaratıcı Drama Kurs Programı,11-14 Yaş Grubu Yaratıcı Drama Kurs Programı,15-18 Yaş Grubu Yaratıcı Drama Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
MERKEZ
ÖZEL ARTVİN (KİŞİSEL GELİŞİM KURSU)
ÇARŞI MAH. İNÖNÜ CAD. NO: 75 İÇ KAPI NO: 41 MERKEZ / ARTVİN
5383707663
B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
MERKEZ
ÖZEL EMEK KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
ÇARŞI MAH. ATATÜRK CAD. NO: 14 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / ARTVİN
5468080208
İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
MERKEZ
ÖZEL İPEK KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
ÇARŞI MAH. İNÖNÜ CAD. AKSAKALOĞLU IŞ MERKEZİ BLOK NO: 30 İÇ KAPI NO: 501 MERKEZ / ARTVİN
5375910087
İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
ŞAVŞAT
ÖZEL ŞAVŞAT KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
YENİKÖY MAH. ÜLKÜ ULUSOY CAD. NO: 1 İÇ KAPI NO: 1 ŞAVŞAT / ARTVİN
5418162508
Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,

Sıkça Sorulan Sorular:

İngilizce 1 Kur Kaç TL?
Genel olarak İngilizce başlangıç seviyesi 1 Kur fiyatı 1500 TL’den başlamaktadır.

1 saat ingilizce özel ders ücreti ne kadar?
1 saat ingilizce özel ders ücreti online veya birebir eğitim ve native veya türkçe eğitmen ile eğitimde farketmektedir. Genel olarak saatlik 150 TL’den başlar 500 TL’ye kadar çıkar.
4.9/5 - (23 votes)

Yorum Yap