Artvin Almanca Kursu Fiyatları

Artvin almanca kursu, almanca dilini hızlı ve verimli bir şekilde öğrenmenin harika bir yoludur. Almanca dil kursları sadece mükemmel bir gramer ve kelime bilgisi temeli sağlamakla kalmaz, aynı zamanda öğrencilerin dil becerilerinde daha yetenekli olmalarını sağlarlar. Artvin Almanca kursları faydaları arasında anadili Almanca olan kişilerle etkileşime girebilme, uzman eğitimine erişebilme, dil doğruluğunu ve telaffuzunu geliştirme ve dili kullanma konusunda güven kazanma yer alır. 

İçerik

Artvin Almanca Kursu Fiyatları

Artvin Almanca kursu fiyatları , gereken seviyeye bağlı olarak çeşitli fiyatlarda bulunabilir. Toplam fiyat, seviyenize özel alacağınız kur sayısı ile doğru orantılıdır. 1 kur başı fiyat ortalama 2500 TL’den başlar. Almanca’da A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 olmak üzere 6 kur bulunmaktadır.

Artvin Almanca Dil Kursu Kur Seviyeleri

Artvin Almanca kursu kur seviyeleri aşağıdaki gibidir:

  • A1 Almanca
  • A2 Almanca
  • B1 Almanca
  • B2 Almanca
  • C1 Almanca
  • C2 Almanca

Öncelikle online Almanca seviye tespit sınavına girerek şuanki seviyenizin hangi seviye olduğunu belirlemeniz gerekmektedir.

Online Almanca Kursu

Çağrı Dil Okulu Almanca Kursları olarak Türkiye’nin her neresinde olursanız olun, online Almanca kurslarımız ile sizlere bir tık kadar yakınız. Alanında uzman native eğitmenlerimiz ve kaliteli eğitim materyallerimiz ile, online Almanca kursları ile Almanca dil eğitimini evinize, ofisinize hatta telefonunuza kadar getiriyoruz.

Online Almanca kurslarından faydalanmak için 0312 232 12 17 numaramızdan bizi arayabilir veya +90 552 279 90 96 numaramızdan whatsapp üzerinden yazabilirsiniz. Size özel indirimlerimiz olacağını lütfen unutmayınız.

En İyi Almanca Kursu Artvin

Artvin en iyi Almanca kursu, yoğun dil okullarından çevrimiçi derslere kadar her şekil ve boyutta olabilir. Bu, yaşam tarzınıza ve bütçenize uygun bir kursu kolayca bulabileceğiniz anlamına gelir.  Genel olarak, dil kursları dil becerilerinizi hızlı ve verimli bir şekilde geliştirmenin mükemmel bir yoludur. 

Anadili Almanca olan eğitimciler, uzman eğitimi ve bolca pratik dahil olmak üzere doğru kaynaklarla, dil öğrenenler yeni dillerini kolaylıkla kullanmak için ihtiyaç duydukları güveni kazanabilirler. Öyleyse neden denemiyorsunuz? Kendinizi şaşırtabilirsiniz!

Almanca Konuşma Kursu Artvin

Yıllardır almanca konuşma eğitimi veren, Türkçeyi de çok iyi bilen hocalarımızla Almanca Konuşma kursları devam etmektedir. Uzun yıllar boyu alınan eğitimlere karşın birçok kişi Almanca konuşmak konusunda zorlanıyor. Siz de anlıyorsunuz ama konuşamıyor musunuz? O zaman Artvin almanca konuşma kursları tam sana göre.

Almanca konuşma kulüplerine katılarak Almanca konuşma dersleri almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hızlandırılmış Almanca Kursu Artvin

Hızlandırılmış Almanca kursu veya diğer bir terimle yoğunlaştırılmış Almanca kursu, genel olarak eğitim müfredatının daha fazla saat ve daha yoğun içerikli daha kısa sürede bitirilmesidir. Örnek olarak okul zamanı haftasonu Almanca kursuna gidip haftada 2 gün 4’er saat toplamda haftada 8 saat derse girerek 20 haftada bitirdiğiniz kurs, yoğunlaştırılmış yaz kurslarında haftada 4 gün, günde 4 saat derse girerek 10 haftada yani yarısına yakın bir sürede sona erer. Ders sayısı ve gün artırılarak daha da yoğunlaştırılabilir hızlandırılabilir.

Artvin Almanca Kursları Listesi

Aşağıdaki tablo milli eğitim bakanlığı sitesinden güncel alınmaktadır. Tablodaki tüm bilgiler milli eğitim bakanlığı websitesinden gelmektedir, adres, firma ismi ve firma telefonu bölümleri tamamen MEB’den sağlanmaktadır, site olarak bizim bir ilgimiz yoktur.

ili
ilcesi
kurumadi
kurumadresi
telefon
programlar
ARTVİN
ARHAVİ
ÖZEL ARHAVİ BİLGİ EĞİTİM KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
MUSAZADE MAH. MUSA ULUTAŞ CAD. ÖZKAZANÇ A BLOK NO: 19AA ARHAVİ / ARTVİN
4663125002
Akademik Personel ve Lisansüstü Eğitimi Giriş Sınavı (ALES) ve Dikey Geçiş Sınavı Hazırlık Programı (DGS),Atatürk İlkeleri ve İnkılap Tarihi Kurs Programı,Matematik Kurs Programı (Uzaktan Eğitim),Türk Dili Kursu,İngilizce Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,
ARTVİN
HOPA
ÖZEL HOPA MAVİ GEZEGEN KİŞİSEL GELİŞİM VE DİL KURSU
MERKEZ KULEDİBİ MAH. TURGAY CİNER CAD. YAŞAR KORZAY İŞ MERKEZİ BLOK NO: 56 İÇ KAPI NO: 4 HOPA / ARTVİN (DİĞER İÇ KAPILAR: 5)
5066519860
KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,Etkin Hızlı Okuma Kursu Öğretim Programı,Zeka Oyunları Kursu,Rusça Kursu,İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
HOPA
ÖZEL İLK İZ KİŞİSEL GELİŞİM VE DİL KURSU
SUNDURA MAH. 20. SK. AKKAYA İNŞAAT SİTESİ ATMACA APT BLOK NO: 7A HOPA / ARTVİN
5321783342
İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
HOPA
ÖZEL MAVİ GEZEGEN KİŞİSEL GELİŞİM VE DİL KURSU
SUNDURA MAH. 14 MART CAD. NO: 73/2 İÇ KAPI NO: Z1 HOPA / ARTVİN
5066519860
Zeka Oyunları Kursu,Rusça Kursu,7-10 Yaş Grubu Yaratıcı Drama Kurs Programı,11-14 Yaş Grubu Yaratıcı Drama Kurs Programı,15-18 Yaş Grubu Yaratıcı Drama Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
MERKEZ
ÖZEL ARTVİN (KİŞİSEL GELİŞİM KURSU)
ÇARŞI MAH. İNÖNÜ CAD. NO: 75 İÇ KAPI NO: 41 MERKEZ / ARTVİN
5383707663
B Grubu KPSS Eğitim Bilimleri Hazırlık Kurs Programı,A Grubu KPSS Alan Bilgisi Hazırlık Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
MERKEZ
ÖZEL EMEK KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
ÇARŞI MAH. ATATÜRK CAD. NO: 14 İÇ KAPI NO: 1 MERKEZ / ARTVİN
5468080208
İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
MERKEZ
ÖZEL İPEK KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
ÇARŞI MAH. İNÖNÜ CAD. AKSAKALOĞLU IŞ MERKEZİ BLOK NO: 30 İÇ KAPI NO: 501 MERKEZ / ARTVİN
5375910087
İngilizce Kurs Programı,
ARTVİN
ŞAVŞAT
ÖZEL ŞAVŞAT KİŞİSEL GELİŞİM KURSU
YENİKÖY MAH. ÜLKÜ ULUSOY CAD. NO: 1 İÇ KAPI NO: 1 ŞAVŞAT / ARTVİN
5418162508
Güzel Konuşma ve Yazma Kurs Programı,İngilizce Kurs Programı,KPSS Genel Kültür-Genel Yetenek Hazırlık Kurs Programı,

Sıkça Sorulan Sorular:

Almanca Kursu 1 Kur Kaç TL?
Genel olarak Almanca başlangıç seviyesi 1 Kur fiyatı 2500 TL’den başlamaktadır.
1 saat Almanca özel ders ücreti ne kadar?
1 saat Almanca özel ders ücreti online veya birebir eğitim ve native veya türkçe eğitmen ile eğitimde farketmektedir. Genel olarak saatlik 350 TL’den başlar 1500 TL’ye kadar çıkar.
Puanla post

Yorum Yap